Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MOTO InsideMOTO Inside

Wiadomości

Maserati i Barbie łączą siły!

Modena, 27 października 2022 r. Maserati, ikona włoskiego luksusu, z radością prezentuje bezprecedensową współpracę z Barbie. To partnerstwo napędzane wspólnym pragnieniem przełamywania granic i demonstrowania unikalnego charakteru obu marek. Zarówno Maserati, jak i Barbie są natychmiast rozpoznawalne za sprawą ich niezwykłej osobowości oraz zjawiskowego stylu. Teraz uwolniły swoją kreatywność w arcydziele inspirowanym fenomenem Barbiecore – odważnym i ponadczasowym designersko Grecale.

Owocem tej niekonwencjonalnej współpracy jest ultralimitowana edycja Maserati Grecale, najnowszego SUV-a włoskiej marki. Grecale powstało, by codzienne wrażenia z jazdy zamieniać w coś wyjątkowego. Barbie wybrała je jako samochód dopasowany do jej wielopłaszczyznowego stylu życia, począwszy od spotkań biznesowych po przyjęcia, pokazy i inne efektowne wydarzenia.

Bardzo limitowana wersja

Barbie Maserati Grecale, jako ultralimitowana edycja Fuoriserie, na całym świecie będzie dostępna tylko w dwóch unikatowych egzemplarzach. Jeden z nich zadebiutował właśnie w Los Angeles jako jeden z prezentów Neiman Marcus Fantasy Gifts w tegorocznym katalogu luksusowego domu towarowego Neiman Marcus. Część ceny tej ekskluzywnej amerykańskiej edycji zostanie przeznaczona na potrzeby realizacji projektu Barbie Dream Gap. To globalna inicjatywa marki Barbie, prowadzonej we współpracy z organizacjami charytatywnymi z myślą o zapewnieniu równych szans dziewczętom i usuwaniu barier, jakie mogą spotykać je w życiu. Dodatkowe szczegóły dotyczące drugiego unikatowego egzemplarza zostaną ogłoszone w 2023 r.

Barbie Maserati Grecale to dzieło sztuki zaprojektowane w ramach programu personalizacji Fuoriserie. Program ten pozwala miłośnikom samochodów wyrazić swoją pasję i kreatywność podczas tworzenia ich jedynego w swoim rodzaju luksusowego włoskiego samochodu. Zgodnie z niepowtarzalnym stylem i gustem właściciela.

Samochód Barbie to prawdziwy pożeracz kilometrów

Nowe, odważne wcielenie Maserati Grecale to wersja Trofeo, która za sprawą potężnego 530-konnego silnika V6 Nettuno pulsuje czystą adrenaliną. Kultowy różowy odcień, zgodnie ze stylem Barbie, pokrywa niemal każdy skrawek wymarzonego SUV-a. Uzupełniają go jaskrawożółte akcenty, inspirowane wyścigowym dziedzictwem trójzębu.

Ozdobione logo Barbie nadwozie SUV-a jest pokryte opalizującym lakierem, który w słoneczne dni odsłania niesamowity efekt tęczy. Eleganckie, utrzymane w czarnej tonacji wnętrze wyróżnia skórzana tapicerka foteli, a także skórzane wykończenie deski rozdzielczej, dywaniki i drzwi – zaakcentowane różowymi przeszyciami – oraz zagłówki z unikalną literą „B”.

Kliknij aby skomentować

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz inne wpisy

Bez kategorii

Škoda Fabia czwartej już generacji bardzo różni się od poprzednich. Nie wygląda już jak typowe auto dla kierowcy Ubera, choć pewnie tak skończy, ale...

Testy

Drzemiący pod maską Skody silnik 2.0 TSI o mocy 190 koni, nie zachęca do sportowej jazdy, ale w zupełności wystarczy do codziennego przemieszczania się...

Testy

Niespełna kilka tygodni temu światło dzienne ujrzał nowy Range Rover sport. Samochód kultowy, który jest marzeniem naprawdę wielu osób, samochód który łączy w sobie...

Testy

Zamiast wprowadzać kolejną generację jakiegoś modelu, producenci robią lifting obecnej. Zazwyczaj zmienia się niewiele, a taki zabieg ma na celu przyciągnięcie kolejnych klientów. Ostatnio...